O nas

Zajmujemy się projektowaniem mieszkań, domów i wnętrz użyteczności publicznej od 2005r. W tym czasie stworzyliśmy już ponad kilkaset indywidualnych projektów.
Mam na imię Ela, jestem osobą wesołą i łatwo nawiązującą kontakty, co bezsprzecznie często łagodzi trudne sytuacje podczas remontu/budowy.
 
Jestem pokojowo nastawiona do ekip budowlanych co nie jest często spotykane w naszym zawodzie 😉
 
Jestem zdania, że każdą trudną lub nieprzewidzianą sytuację da się rozwiązać, jeśli tylko obie strony wyrażają taką chęć. Dlatego prawidłowe przygotowanie dokumentacji projektu to tylko część sukcesu. Klient może czuć się spokojniejszy jeśli wie, że w razie jakiejś sytuacji awaryjnej na budowie, które naturalnie czasem się zdarzają, zawsze może liczyć na wsparcie, choćby telefoniczne gdzie razem z wykonawcą podpowiemy jak najlepiej wybrnąć z danej sytuacji. 
Projektując staramy się tworzyć wnętrza niepowtarzalne, ponadczasowe i funkcjonalne, tak by przebywanie w nich dawało poczucie komfortu i wygody. Dbamy o miłą i profesjonalną obsługę klienta, szanujemy doświadczenie i zdanie innych.

Doskonała znajomość rynku pozwala nam wyposażyć wnętrza w wysokiej jakości produkty, dopasowane do Państwa potrzeb. Zależy nam na ciągłym rozwoju naszych kwalifikacji, w związku z czym staramy się uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach branżowych zarówno krajowych jak i zagranicznych. Na przestrzeni kilku lat nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi wykonawcami prac wykończeniowo – budowlanych a także z solidnymi firmami stolarskimi.

Mapka dojazdu

Kontakt

Projektowanie i aranżacja wnętrz
Rogalska Design
  • Poniedziałek-Pt: 9.00 - 17.00
  • 503 850 672
  • rogalskadesign@wp.pl
  • ul. Dworcowa 1, 44-240 Żory
  • Facebook
  • Instagram

© 2018 Rogalska Design. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Weby by blatni.pl